Contacta

On som?

Carles Riba s/n
08700 IGUALADA, BARCELONA
93 805 42 10

Contacta amb nosaltres

 



Contactes

Direcció:
Berta Soler | berta@ceanoia.cat
Àrea Econòmica:
Montse Sandoval | montse@ceanoia.cat
Àrea Administrativa:
Irene Enrique | irene@ceanoia.cat
Àrea Tècnica:
Xavi Borràs | xavi@ceanoia.cat
Anna Mas | anna@ceanoia.cat
Àrea Logística:
David Roda | david@ceanoia.cat
Aquest lloc web utilitza Cookies pròpies per recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis, així com l'anàlisi dels seus hàbits de navegació. Si continua navegant, suposa l'acceptació de la instal·lació de les mateixes. L'usuari té la possibilitat de configurar el seu navegador podent, si així ho desitja, impedir que siguin instal·lades en el seu disc dur, encara que haurà de tenir en compte que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació de pàgina web. Accepto les cookies